Kapı Parke Dünyası

0.00
0
0
Subtotal: 0.00

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

No products in the cart.

AGT PARKE FİYATLARI

AGT Parke Fiyatları

AGT Parke Nedir ? Özellikleri Neler ?

AGT parke Fiyatları son zamanlarda merak edilen bir soru olmuştur. AGT Parke son zamanlarda evlerde, ofislerde ve iş yerlerinde sıkça kullanılan kalitenin simgesi denebilecek bir marka konumundadır. Yer döşeme denildiğinde akla gelen yüzlerce çeşit parke ürünün içinde adı en çok duyulan parkelerden biridir. Bu durumda insanların aklına AGT Parke Nedir ? sorusunu getirmiştir. Farklı tarz ve renkleriyle ürünleri sektöre özel bir dekorasyon seçeneği katmıştır.

Günümüzde yer döşemelerinde konforlu bir parke arayanlar için öncelikli tercih sebebi olmuştur. Cazip fiyatlar ve uzun ömürlü kullanım imkanları sunan AGT parke için bu yazımızda çok merak edilen AGT Parke Fiyatları başlığını ele aldık bu başlığın diğer alt başlıkları AGT Parke Özellikleri ve AGT Parke Nedir olacaktır ve bu konulara da değineceğiz. Çoğu insanın başına gelebilecek olan yer döşeme işlerinde bilgiye sahip olacaksınız. Şimdi veya yarın yer döşeme süreciniz olduğunda bu bilgiler sayesinde süreci çok iyi bir şekilde yönetebeliceksiniz.

AGT Parke sağlıklı ve doğal ürün yapısından dolayı parke sektörünün lider markalarından bir tanesidir. AGT, ürünü insan sağlığına çok değer veriyor. Kullandığı ham maddelerden üretim koşullarına kadar her noktada insan sağlığını öncelikli görüyor. 

Günümüzde eve veya ofise fark etmeksizin dekorasyon yapılacağı zaman en önem verilen yer zeminlerdir. Zemin dışındaki herşey ne kadar şık ve güzel olursa olsun eğer zemin estetik ve uyumlu olmazsa güzel bir konsept elde edilemez. Bu sebepten dolayı önem verilmesi gereken yer zeminlerdir. Dolayısıyla zemin tercihlerinde kaliteli ürünlere yönelim olmalıdır.

Tercihlerde diğer dikkat edilmesi gereken durumda parkenin özellikleridir. Üst kalite parkeler uzun yıllar kullanılırken alt kademeler zamanla eskimeye solmaya başlayabilir. İnsanların zevkle aldıkları parkeler bir kaç yıl sonra göz zevkini bozabilir. AGT parke kalite konusunda nadir ürünlerden birisidir. 1984 yılından bu yana üretim yapmakta olan yerli ve milli bu marka, günümüze kadar on binlerce yaşam alanında kullanıldı. Şimdi AGT Parke Özelliklerine daha sonra AGT Parke Fiyatlarını anlatacağız.

AGT Parke Özellikleri

Her parkenin temel özellikleri genellikle aynı gibi görünse de bazı özellikleri birbirinden çok farklıdır. Kendine haz özelliklerinde kaliteyi ön planda tutan markalar günümüzde her zaman en çok kullanılan parkeler olmuştur. Şıklık, maliyet ve pratik döşeme ve uzun yıllar kullanım imkanı sunan her yönüyle kullanıcılara avantaj sağlayan parkelerde mevcuttur. AGT parkeler bu grupta yer alan parkeler arasındadır buda sıkça AGT Parke Fiyatları nedir sorusunu sordurmaya başlamıştır.. Günümüzde en çok tercih edilen modeller arasında olan AGT kalitenin başka bir göstergesidir. AGT parke özellikleri nelerdir ?

AGT Parke Fiyatları

AGT parkenin temel özellikleri:

 1. En üst sınıf kalitedeki malzemelerden üretilmektedir. Üretim aşamasındaki mühendislik teknikleri sayesinde de çok sıkı bir ürün elde edilmektedir. Bu sebepten uzun ömürlü bir kullanım imkanı bulunmaktadır.
 2. Çizilmelere karşı direnç oranı çok yüksektir buda sıkı olmasından geçmektedir. Derin çizikler ile karşılaştığınızda ise yapısının bozulmadığı için macun ile kolayca tamir edilme imkanı sağlamaktadır.
 3. Yapısından dolayı leke tutmayan bir yüzeye sahiptir.
 4. Parçaların birleştirilmesi çok kolaydır. Bu sayede döşeme süreci kolay ve pratiktir. İsterseniz evde kendiniz de bunu gerçekleştirebilirsiniz.
 5. Önemli bir özelliği de şişme ya da kabarma gibi bir durumla karşılaşmaktır. Su ile temas ettiğinde kolay kolay parkenin yapısı bozulmaz. Fakat aşırı su temasında şişmeler ve kabarmalar kaçınılmaz olacaktır.
 6. Ses yalıtımını önemli derecede arttırmaktadır. Kullanılan alanda akustik bir yapı sağlar. Bu özelliğinden dolayı yatak odalarında da sık tercih edilmektedir.
 7. Sıkı yapısından dolayı ısı yalıtımı çok iyi orandadır. Kış aylarında soğuğu içeriye geçirmezken, yaz aylarında ise sıcağı içeri geçirmeyerek sizleri rahatlatır. Enerji tasarrufu için önemli bir özelliktir.
 8. Tamiratı kolaydır. Zarar gören parçayı yenisiyle kolayca değiştirebilirsiniz.

Tüm bu özellikler AGT parkeyi doğrudan açıklamaktadır. Her bir özellik parke kullanımında çok önemli yerlere sahiptir. Yaşam alanınızda kaliteli ve şık parke olmasını isterseniz. Mağazamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz. Yüzlerce farklı kapı ve parkenin olduğu mağazamızda istediğiniz parkeyi inceleyebilir, detaylı ölçülerine bakabilir ve AGT Parkenin Fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

AGT Parke Fiyatları ve Koleksiyonları

AGT Parke Fiyatları ve Koleksiyonları

Biliyoruz ki en çok merak edilen konulardan biriside AGT Parke fiyatlarıdır. Fiyatlardan önce sizlere AGT parkenin alt kategorilerini tanıtalım.

 1. Armanio
 2. Bello Neo
 3. Effect Premium Elegance
 4. Nature
 5. Nature Select
 6. Neo

Toplamda 6 çeşif koleksiyona sahip olan AGT parke her koleksiyonda farklı özellikler sunmaktadır. Birisi Kalınken diğeri uzun birisi ağırken diğeri hafif. Ürünlerin fiyatları için istediğiniz koleksiyonun ismine tıklayarak detaylı bilgilerini, renklerini, kalitelerini ve çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Tüm AGT parkeler için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz veya bizimle iletişime geçebilirsiniz

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top