Kapı Parke Dünyası

0.00
0
0
Subtotal: 0.00

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

No products in the cart.

Çamsan Parke

Çamsan Parke nedir?

Türkiye’de kurulan ahşap parke üretici firmasıdır. Ahşap zemin parke üretmek için özel olarak tasarlanmış makineleri mevcuttur. Bu makineleri kullanarak doğal ahşap görünümlü ve dayanıklılık seviyesi yüksek olan kaliteli laminat parkeler üretmektedir. Çamsan Parkenin ayrıcalığı farklı desenler ve renklerde çok geniş bir ürün yelpazesi sunmasıdır. Ofis, iş yeri ve konut gibi bir çok alanda kullanımı için uygun olan Çamsan Parke dayanıklılık seviyesi, kolay kurulum yapılabilmesi, bakımı ve çevre dostu oluşu ile adını duyurmuş bir üretici fırmasıdır. Uygun fiyatı ile popüler bir seçenek olmuştur.

Çamsan Parke

Çamsan Parke’nin avantajları nelerdir?

Dayanıklı olması: Bu firma rünlerini yüksek kaliteli malzemeler kullanarak üretmektedir. Üretim teknolojileride son derece ileri seviyede olan cihazlar kullanılarak üretilmektedir. Bu sebepler göz önünde bulundurulduğunda uzun ömürlü ve dayanıklı olduğunu bize kanıtlamaktadır. Ayrıca yüzeyleri çizilmelere, aşınmaya ve sigara ateşi gibi zarar parkeye zarar verecek durumlara karşı dayanıklıdır.

Kolay kurulum: Çamsan Parke kolay kurulumu ile ön plana çıkmaktadır bu sayede evde veya ofisinizde yenileme yapmak istiyorsanız kurulumu uzun sürmeyeceği için size en uygun seçenek olacaktır. Çok sayıda farklı boyutta panel ve tahta seçeneği sunar ve zemine kolayca takılabilen tırtıklı bir profil sistemi kullanır.

Bakımı kolay: Temizlik ve bakımı kolay bir malzemeden yapılan bu parkeler sadece düzenli olarak süpürmeniz ve nemli bir bezle silmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca, özel bir cilaya ihtiyaç duymaz parlaklklarını çok uzun süre korurlar.

Doğal ahşap görünümü: Doğal ahşap görünümü ve dokusuna sahip yüksek kaliteli laminat paneller kullanır. Bu nedenle, doğal ahşap parkelerin estetiğine sahip olanların tercih edebileceği bir alternatif olarak düşünülebilir.

Uygun fiyatlı: Çamsan Parke, diğer ahşap parkelere göre daha uygun fiyatlıdır ve bunun yanında bir çok özellik barındırmakta. Bu nedenle, bütçe dostu bir seçenek arayanlar için idealdir.

Çevre dostu: Doğal ahşap kaynaklarından tasarruf etmek ve çevreyi korumak için tasarlanmıştır. Geri dönüştürülebilir özelliği bulunmaktadır ve doğal kaynakları tüketmeden ahşap görünümü sağlar.

Çam san Parke

Çamsan Parke’nin bakımı nasıl yapılır?

Parke’nin üzerindeki toz, kir ve diğer küçük parçacıkları düzenli olarak süpürmek en önemli adımdır. Süpürme işlemi yaparken, aşındırıcı ve parkeyi çizecek maddelerden uzak durun. Üzerindeki lekeleri temizlemek için nemli bir bezle hafifçe silmek yeterlidir. Sıcak su kullanmayın ılık veya soğuk su kullanın.

Kimyasal temizleyicilerİ parkelerinizden uzak tutun kullanmamaya özen gösterin. Deterjan ve temizlik malzemelerini kullanmak isterseniz, öncelikle üreticinin tavsiyelerini okuyun.

Herhangi bir sıvı döküldüğünde hemen silin uzun süre parkenin üzerinde ıslaklık bırakmayın. Bu sayede leke oluşumu önlenecektir. Ayakkabılarla yürümek parke’nin üzerinde çizilmelere neden olabilir ayakkabı ile parkenin üzerinde yürümeyin. Yumuşak tabanlı ayakkabılar giyin sert tabanlı ayakkabılardan uzak durun.

Mobilyaları kaydırmak parkenin üzerinde çizilmelere neden olur. Ayrıca parkelerin birbirine bağlanan kısımlarında deformeler oluşturur. Mobilyaların altına kaydırmaz ayaklıklar yerleştirin. Mobilyalarınızı sürükleyerek götürmeyin kaldırın ve bırakın.

Çamsan Parke Koleksiyonları

Çamsan Modern Serisi

Çamsan Parke’nin modern iç mekanlarda kullanması için tasarlanmış lamine parke koleksiyonudur. Bu seri, yenilikçi tasarım özellikleri ve yüksek kaliteli malzemelerle ön plana çıkmaktadır.Bu koleksiyon, modern mimari tasarım trendlerine uygun olarak üretilmiş çağdaş bir stil sunmaktadır.

Çamsan Modern Serisi’ni incelemek için tıklayınız

Çamsan Avangard Serisi

Yüksek kaliteli parke koleksiyonudur. Bu seri Avrupa’da üretilir ve Türkiye’de satılır. En kaliteli lamine parke koleksiyonlarından biridir. Çamsan Avangard Serisi’nin en önemli özelliği yüksek kaliteli malzemeden yapılmasıdır. Bu parke koleksiyonu yüksek yoğunluklu liflerden yapılmış ve HDF tahtalar kullanılarak üretiliyor. Bu faktörler göz önünde bulundurursak Çamsan Avangard Serisi çok dayanıklı ve uzun ömürlüdür diyebiliriz.

Çamsan Avangard Serisi’ni incelemek için tıklayınız

Çamsan Silver Serisi

Çamsan Silver Serisi kaliteli bir lamine parke koleksiyonudur. Bu koleksiyon, doğal ahşap görünümünü taklit eden modern renkler ve desenler içerir. Şık ve doğal ahşap görünümlü bir iç mekan tasarımı isterseniz bu seriye göz gezdiriniz.

Çamsan Silver Serisini incelemek için tıklayınız

Çamsan Platinum serisi

Firmanın yüksek kaliteli parke koleksiyonudur. Bu seride lüks ve modern tasarımlar bulunmaktadır. Ahşap desenleri ile dikkat çekmektedir.

Çamsan Parke’nin çok fazla koleksiyonu bulunmaktadır. Mağazamıza girerek bu serileri inceleyebilirsiniz ve Çamsan Parke fiyatlarını görebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top