Kapı Parke Dünyası

0.00
0
0
Subtotal: 0.00

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

No products in the cart.

Hakkımızda

Biz Kimiz

2001 yılında Çapoğlu Grup kurulduğunda yalnızca iki çalışanımız ve hedeflerimiz vardı. Tüm güçlü firmalar gibi bizimde başarılarımızın yanında başarısızlıklarımızda oldu. Fakat hiçbir olumsuzluk bizi durduramadı. Tüm krizlerden güçlenerek çıkmayı başardık ve firmamızı bulunduğu noktaya getirdik. Çapoğlu Grup şuan itibariyle 8 şirkete sahip ve 100 den fazla kişiye istihdam sağlamakta. Çapoğlu Grup 100’lerce mekanın yenileyip karakteri olan evler inşa etti. 100’lerce mutlu müşteriyi portföyüne kattı ve daha fazlası için Kapı Parke Dünyası sitesini oluşturdu. Firmamızın ulaştığı başarının ardında tamamen insan odaklı ve %100 müşteri memnuniyeti prensibini benimsemesi bulunmaktadır. Çapoğlu Grup birçok sosyal sorumluluk projesinde bulunmuş ve insanların hayatlarında bir iz bırakmayı, onların kalplerine dokunmayı misyon edinmiştir.

Faaliyet Alanlarımız

Ana faaliyet alanımız İnşaat; parke, mobilya imalatı, kapı imalatı olmak üzere PVC zemin Restoran Cafe;yeme içme, perakende; gayrimenkul ve orman ürünleriyle tam 4 farklı sektörde faaliyet göstermektedir.

Çapoğlu Grup keşfederek ilerleyen, biriktirdiği bilgi, tecrübe ve sahip olduğu geniş network ağı ile pazarı domine etmeyi ve Pazar lideri olmayı hedeflemektedir. Geçmişteki başarılarımızdan referans alarak biliyoruz ki: gelecek hedeflerimizi de çok hızlı bir şekilde gerçekleştireceğiz.

Scroll to Top